BKS x Lovosice 13.1.2017

Název

Popis

V pátek 13.1. byla na programu dohrávka zápasu děvčat U17 proti Lovosicím. Soupeři se velmi dobře znají za poslední roky, takže se nemůžou ničím překvapit.
Zápas jak tomu bývá začal po vánoční pauze volnějším stylem a hlavně v obraně i přesto jsme první čtvrtinu vyhráli. Ve druhé častí jsme začali vycházet z obrany a hráli svou hru a nepřizpůsobili jsme se tempu soupeři a díky tomu jsme odskočili v poločase na rozdíl 44:19. Další části zápasu se nesla spíše v duchu zbytečných ztrát a nekoncentrace a hlavně v poslední čtvrtině, kterou jsme dokonce prohráli a byl to velký vykřičník pro sobotní utkání v Sokolově.